POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII

lek. wet. Aleksandra Jóźwiak   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zespół do spraw zdrowia i ochrony zwierząt

Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

lek. wet. Magdalena Filipiak-Woźniak   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Weterynaryjny

mgr inż. Ewelina Krych-Kowal   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zespół do spraw bezpieczeństwa żywności

Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności oraz ubocznych produktów zwierzęcych

lek. wet. Teresa Wojtkowiak   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zespół do spraw pasz i utylizacji

Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. pasz i ubocznych produktów zwierzęcych

mgr inż. Barbara Górzna   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zespół do spraw finansowo-księgowych

Główny Księgowy

mgr Emilia Pieprz    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy Inspektor ds. księgowości i finansów

mgr Barbara Kostyk    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zespół do spraw administracyjnych

Starszy Inspektor ds. administracyjnych i kadr

Ewa Kozłowska    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor ds. administracyjnych

Wioleta Bogusławska    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.